section-5cdb617
FAQ
Naša sieť má infraštruktúru postavenú na viacerých nezávislých okruhoch s našimi peering partnermi. Vďaka moderným technológiám a dlhoročným skúsenostiam vám zaručujeme vysoko kvalitné internetové pripojenie s vysokorýchlostným pripojením a nízkou latenciou. Prioritou je pre nás dodávanie kvalitných a cenovo dostupných služieb.
Záujemca o internetové služby je povinný vždy pred podpísaním zmluvy, ak si to spoločnosť COOLNET vyžiada, predložiť platné doklady (občiansky preukaz) vzťahujúce sa na jeho osobu.
Pokrytie internetom neustále rozširujeme. Pre overenie pokrytia na vašej adrese stačí použiť odkaz MAPA dostupnosti
Celé pripojenie vykonávajú profesionálni technici, nemusíte tak mať žiadne obavy z inštalácie. Pri pripojení WiFi technológiou vám bude nainštalovaná anténa a pri optike vám bude ukončená v optickej zásuvke a následne na koncovom zariadení.
Rýchlosťou sťahovania (download) je rýchlosť sťahovania dát z internetu do PC. Rýchlosť odosielania (upload) je rýchlosť akou sa odosielajú dáta z Vášho pripojenia.
Ak vám nefunguje internet, majte prosím na vedomí, že porucha nemusí byť v dodávke pripojenia z našej strany. Pred tým, ako kontaktujete infolinku a nahlásite poruchu, Vám odporúčame vykonať nasledovné kroky: -Odpojte a znova zapojte napájací adaptér antény a routra z elektrickej siete (v žiadnom prípade nestláčajte tlačidlo reset na vašom routri), -Reštartujte vaše zariadenie -Ak používate Wi-Fi, skontrolujte či je vaše zariadenie k tejto sieti pripojené, -Skontrolujte stav zapojenia kabeláže všetkých zariadení (anténa, router, počítač, a pod.) a presvedčte sa, že každý kábel je zapojený správne a je korektne zasunutý v príslušnom porte (zásuvke). Ak Vám ani po týchto krokoch internet nefunguje, kontaktujte infolinku COOLNET. Radi Vám poradíme a problém vyriešime.
Maximálna doba viazanosti je 24 mesiacov. Službu je možné zriadiť aj bez viazanosti, no je potrebné rátať s vyššími poplatkami za službu.
Na online úhradu cez bankový účet je možné využiť Internetbanking Vašej banky, v ktorej ste klientom. Platbu prostredníctvom Internetbankingu je možné uhradiť jedine v takom prípade, že máte túto službu aktivovanú a banka v nej umožňuje zadať všetky potrebné údaje (číslo účtu, variabilný symbol, suma).
Platbu môžete uskutočniť aj pomocou trvalého príkazu, ktorý si môžete zriadiť prostredníctvom vyššie spomínanej služby Internetbanking alebo Vám s jeho zriadením pomôžu na pobočkách vašej banky. Ako správne založiť trvalý príkaz IBAN: SK36 1111 0000 0014 6346 3006 Banka: Unicredit banka Slovensko a.s. Variabilný symbol: je číslo zmluvy Dátum zúčtovania trvalého príkazu: 5. deň v mesiaci Suma: xx,xx €/mesačne Splatnosť faktúry je 10 dní. Platíte vždy za aktuálny mesiac.
Faktúru môžete uhradiť taktiež aj vypísaním prevodného príkazu pri osobnej návšteve vašej banky.
Ask Any Question
NENAŠLI STE, ČO STE HĽADALI ALEBO MÁTE NEJAKÉ OTÁZKY? NAPÍŠTE NÁM.